Airbrush malby na zakázku

Koupí motorky nebo helmy to teprve začína. Chcete si ji upravit dle vlastních představ? Potřebujete se odlišit? Láká vás Custom? Jste na správném místě. Mojim zaměřením jsou profesionální airbrush malby na motorky, helmy nebo auta. Návrhy kreslím vždy na míru konkrétnímu zákazníkovi, každý projekt je jedinečný originál. Miluji neokoukané designy, nedělá mi problém realistická malba, věrné portréty, loga, linkování, kaligrafie ani lakýrnické finesy jako efektové barvy, candy odstíny, třpytky, metalízy, rád pomůžu se sladěním helmy s motorkou, neni problém ani celolak. A s radosti Vám pomaluji i garáž, dílnu, obyvák nebo restauraci.

Graffiti malby na zakázku

Kreslit jsem prý začal dřív než chodit (alespoň takové mám informace od mých rodičů), sprejování na venkovní zeď pak byla moje vysoká škola malování. S graffiti jsem začal v ranních 90tych letech mezi prvními na Slovensku a od té doby jsem sprej už z ruky nepustil. Moje první graffiti na zakázku vzniklo v roce 1999, jednalo se o malbu na zeď v interiéru tanečního klubu. Brzy na to (rok 2000) jsem úplně skončil s ilegálním malováním venku (hardcore graffiti) a malování se sprejem se začal věnovat už pouze profesionálně formou graffiti na zakázku nebo pro radost na legálnich zdech. V moji osobní honbě za dokonalostí a realistickým detailem se k tomu časem přidala i technika airbrush, které se věnuji již přes 10 let. Díky aktivnému kombinování těchto dvou technik (airbrush & graffiti) jsem schopen svým zákazníkům nabídnout až hyper-realistickou malbu a míru detailů o které si můžete u klasických sprejerů pouze nechat zdát.

Airbrush Praha s.r.o..

Jmenuji se Martin Igaz a společnost Airbrush Praha s.r.o. jsem zakládal v roce 2018 s cílem posunout moji činnost v oblasti maleb na zakázku na profesionální úroveň. Od té doby jsem již realizoval zakázky pro firmy zvučných jmen jako třeba Redbull CZ, Harley-Davidson Praha, Trigema, Shell Europe, Jägermeister, Knihy Dobrovský, Esquire Magazine, Rytíři Kladno, Avast, Planet Sushi, TGI Fridays atd. Moje práce se objevili i v mezinárodních médiích. Jsem Slovák žijící přes 18 let v Praze ale stále mám zázemí i na rodném Slovensku (Bánovce nad Bebravou) a pravidelně pendluji mezi oběma krajinami. Neni proto problém se domluvit na malbě kdekoliv v rámci Česka a Slovenska. V případě že chcete airbrush na svoje auto, motorku nebo helmu, popřípadě uvažujete o stylové a originální graffiti výzdobě Vašich obchodních prostor, neváhejte se ozvat. Kontaktní údaje najdete na tomto webu v sekci kontakt. Budu se těšit na spolupráci.

Graffiti
Airbrush

MÉDIA

airbrush praha / zakázkové malování / graffiti / malba sprejem / malby na zakázku / na zeď / interiér / exteriér / auta / motorky / přilby / obrazy